| MOPS | KOM-WOL | Miejski Ośrodek Kultury | Centrum Pożarnicze | Orlik | Rozkład jazdy BUS


GOSPODARKA ODPADAMI
Informacje dla mieszkańców.

Dotacje zewnętrzne

FUNDUSZE UNIJNE
W GMINIE WOLBÓRZ


 

  

 

 

 

Dzienniki - MonitorPlac Jagiełły nocą

Dożynki Gminne 2013

Wolbórz dawniej II

Wolbórz dawniej I

Gmina Fair Play


 Aktualności |witrynę przegląda teraz 7 gości 

Z okazji  Świąt Narodzenia Pańskiego i Nowego Roku pragniemy złożyć Mieszkańcom  i Przyjaciołom Miasta i Gminy Wolbórz najserdeczniejsze życzenia.
Niech ten pełen uroku Wigilijny Wieczór, gdy Miłość schodzi na Ziemię, aby obdarzyć nas pokojem spędzą Państwo w gronie najbliższych. Życzymy, aby te Święta były czasem spokoju i radości wśród Rodziny,
Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich Wam osób, zaś Nowy 2015 Rok niech przyniesie tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.
 

                 Przewodniczący Rady Miejskiej                  Burmistrz Wolborza
                                Bogdan Szulc                                     Andrzej Jaros

 
Niezwykłe Jasełka w Wolborzu
22 Grudnia 2014

19 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wolborzu odbyły się Jasełka w wykonaniu uczniów klas 1-4 Szkoły Podstawowej w Wolborzu. Było to niezwykłe widowisko, pełne nastrojowych świateł i muzyki, które stanowiły również część narracji.

Więcej…
 
Wigilijne spotkanie
22 Grudnia 2014

W świątecznej atmosferze 18 grudnia w Szkole Podstawowej w Goleszach Dużych odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. Dyrektor szkoły Anna Drozdowska powitała gości i złożyła życzenia świąteczno-noworoczne.

Więcej…
 
Wigilia dla podopiecznych MOPS
22 Grudnia 2014

18 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wolborzu odbył się Wieczór Wigilijny dla dzieci z rodzin dotkniętych niepełnosprawnością oraz z rodzin korzystających ze wsparcia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z Wolborza. Uczestników spotkania przywitali: ks. prałat Grzegorz Gogol, burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, przewodniczący Rady Miejskiej w Wolborzu Bogdan Szulc oraz Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolborzu Krystyna Błaszczyk.

Więcej…
 
Świąteczna akcja wolborskich przedszkolaków
22 Grudnia 2014

Już od 3 lat Przedszkole Samorządowe w Wolborzu przeprowadza zbiórkę karmy dla zwierząt ze Schroniska w Piotrkowie Tryb. Również i w tym roku dzieci ze wszystkich grup wraz z wychowawczyniami wzięły udział w akcji „Wigilia dla Zwierząt.”

Więcej…
 
Przedświąteczne kolędowanie w Wolborzu
16 Grudnia 2014

 Magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć już nieco wcześniej, uczestnicząc w „Wieczorze kolęd i pastorałek”, który odbył się 14 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wolborzu. Zebranych powitały dźwięki kolęd i pastorałek. Jeszcze przed rozpoczęciem koncertu publiczność i artyści podzielili się opłatkiem.

Więcej…
 
Wigilijne spotkanie KGW
15 Grudnia 2014

W sobotę 13 grudnia w Domu Ludowym w Bogusławicach odbyła się gminna wigilia Kół Gospodyń Wiejskich. Uczestniczyło w niej wszystkie 15 kół oraz zaproszeni goście.

Więcej…
 
Podziękowanie Burmistrza

        Wszystkim Wyborcom Miasta i Gminy Wolbórz pragnę podziękować za poparcie jakim mnie obdarzyli 30 listopada.
Wybór na burmistrza Wolborza to dla mnie ogromne wyróżnienie, wielki zaszczyt, ale i zobowiązanie. Będę pamiętał, że funkcja ta, to godne reprezentowanie wszystkich Mieszkańców, to praca na rzecz naszej wspólnej Małej Ojczyzny.
          Dziękuję za okazane mi zaufanie i życzliwość. Przede mną i radnymi Rady Miejskiej w Wolborzu ciężka praca dla dobra całej społeczności gminy. Jestem przekonany, że wykonamy ją jak najlepiej. 

                                                            Burmistrz Wolborza - Andrzej Jaros
 
Wyróżnienie dla wolborzan
16 Grudnia 2014

29 listopada w Skierniewicach odbył się XX Wojewódzki Przegląd Artystycznego Ruchu Seniorów. W przeglądzie wzięło udział 43 wykonawców, których zgrupowano w 5 kategoriach.

Więcej…
 
Burmistrz Wolborza złożył ślubowanie
09 Grudnia 2014

8 grudnia odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowego burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa. Inauguracja VII kadencji wolborskiego samorządu rozpoczęła się w kolegiacie wolborskiej mszą świętą w intencji Rady Miejskiej i Burmistrza, którą celebrowali ks. prałat Grzegorz Gogol i ks. kan. Jerzy Jankowski.

Więcej…
 
Świąteczna akcja Fan Clubu Widzewa

Stało się już niemal tradycją, że wolborski Fan Club Widzewa w przedświątecznym czasie odwiedza Dom Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Tegoroczne mikołajkowe odwiedziny odbyły się 7 grudnia.

Więcej…
 
Trzecie miejsce Szczerbca Wolbórz w Turnieju VigoCup2014'
10 Grudnia 2014

6 grudnia w Hali Sportowej przy Gimnazjum w Wolborzu odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej VigoCup 2014' dla rocznika 2004'. W turnieju wystąpiło 8 drużyn. Wolborski team spisał się świetnie, przegrał tylko jeden mecz (z APN Piotrków Tryb. - zwycięzcą turnieju), stracił tylko 2 bramki i ostatecznie z 12 punktami uplasował się na 3 miejscu w końcowej klasyfikacji.

Więcej…
 
Inauguracyjna sesja Rady Miejskiej
02 Grudnia 2014

1 grudnia odbyła się sesja inauguracyjna Rady Miejskiej w Wolborzu. Poprowadził ją radny senior Tadeusz Gajda. Podczas sesji przewodnicząca Komisji Miejskiej Elżbieta Krośnia wręczyła każdemu radnemu zaświadczenie o wyborze na radnego. Odbyło się również uroczyste ślubowanie.

Więcej…
 
Wybory Samorządowe 2014 - TURA II


Wyniki wyborów na Burmistrza Wolborza

Frekwencja:  godz. 12:00  | godz. 17:30Ogólna

 

Zmieniony: 01 Grudnia 2014
 
« PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 4

Licznik odwiedzin

Dzisiaj227
W tym tygodniu227
W tym miesiącu6777
Wszystkie226619