Komunikat
  • 26 marca  przerwy w dostawie energii elektrycznej w Goleszach Dużych i Małych oraz Parcela.  ∗
  • 15 marca upływa termin zapłaty I raty podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego.  ∗
  • Trwają zapisy do przedszkola i żłobka. Szczegóły w aktualnościach.  ∗

Wolborzanie na Widzewie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
20-03-2017
Wolborski fanklub RTS Widzew wraz z Andrzejem Jarosem Burmistrzem Wolborza uczestniczyli w otwarciu nowego stadionu Stowarzyszenia RTS Widzew w Łodzi. 
zdjęcie
Pierwszy oficjalny mecz Widzewa Łódź na nowym stadionie przejdzie do historii polskiej piłki. Na widowni nowego stadionu zasiadły 17.443 osoby, w tym mieszkańcy Wolborza, zrzeszeni w działającym u nas fanklubie Widzewa. W sobotę 18 marca mecz na żywo w towarzystwie członków fanklubu obejrzał także Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros. 

Ceremonia otwarcia poprzedzająca mecz z Motorem Lubawa bazowała na najpiękniejszych wspomnieniach widzewskiej społeczności. Rewelacyjne materiały filmowe przeplatały wystąpienia i wypowiedzi wielkich piłkarzy, którzy z dumą przywdziewali w przeszłości barwy Widzewa. Nie mogło zabraknąć wśród nich prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka. Znakomity niegdyś zawodnik przebył rundę honorową po płycie stadioniu, dzieląc się z kibicami wieloma wspomnieniami. Wtórował mu Józef Młynarczyk, a w uroczystym otwarciu stadionu udział więli również między innymi Wiesław Wraga czy Mirosław Tłokiński. Nie zapomniano oczywiście o wielkich widzewiakach, którzy już odeszli, z Ludwikiem Sobolewskim i Włodzimierzem Smolarkiem na czele.

Więcej na stronie RTS Widzewa - tutaj 
← powrót