Komunikat
  • 26 marca  przerwy w dostawie energii elektrycznej w Goleszach Dużych i Małych oraz Parcela.  ∗
  • 15 marca upływa termin zapłaty I raty podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego.  ∗
  • Trwają zapisy do przedszkola i żłobka. Szczegóły w aktualnościach.  ∗

Targi dla gimnazjalistów

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
13-03-2018
18 szkół prezentowało swoją ofertę na XVI Targach Edukacyjnych w Gimnazjum w Wolborzu. 
zdjęcie
Każda ze szkół średnich, których delegacje przyjechały do Wolborza z pobliskiego Tomaszowa Mazowieckiego i Piotrkowa Trybunalskiego prześcigały się w namawianiu do wybrania właśnie tej konkretnej drogi edukacyjnej ścieżki. W tej chwili rynek edukacyjny jest tak duży, że każdy gimnazjalista ma konkretne oferty, w których może przebierać.

Ważne aby przy tej analizie ofert dokonać właściwego wyboru na przyszłość. Tego życzyli im otwierający targi Maria Makowska-Cegła dyrektor Gimnazjum oraz Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza. 

Chcąc pozyskać jak największą liczbę absolwentów gimnazjów z Wolborza, Srocka, Będkowa i Czarnocina, przedstawiciele poszczególnych szkół promowali swoje placówki, rozdawali ulotki informacyjne oraz reklamowali własne osiągnięcia w różnych dziedzinach. Dużą atrakcją dla odwiedzających targi był pokaz scenek w wykonaniu uczniów ZSP Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim, podczas których zaprezentowano umiejętności z zakresu samoobrony.     

Targi Edukacyjne, w których udział wzięło ponad 180 gimnazjalistów, były okazją do uświadomienia młodym ludziom, że najlepszą inwestycją jest inwestycja we własną przyszłość. Organizatorem przedsięwzięcia była Anetta Goworek-pedagog szkolny.
← powrót