Komunikat
  • Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2018 roku dostępny w zakładce GOSPODARKA ODPADAMI   ∗
  • UWAGA - przerwy w dostawie prądu w gminie Wolbórz 15, 20 i 21 grudnia. Szczegóły w aktualnościach.   ∗
  • Zgłoś się na ławnika sądowego, szczegóły w aktualnościach.  ∗

Policjanci pouczyli dzieciaki

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
13-03-2017
Podstawowe zasady ruchu drogowego omówili z dzieciakami dzielnicowi z Komisariatu Policji w Wolborzu. Spotkanie odbyło się w ramach akcji "Dzielnicowy bliżej nas". 
zdjęcie
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Wolborzu spotkali się w Szkole Podstawowej w Proszeniu im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich w ramach akcji ,,Dzielnicowy bliżej nas''. Sierż. szt. Michał Biernacki i mł. asp. Łukasz Wróbel przeprowadzili prelekcję na temat podstawowych zasad ruchu drogowego, zachowania wobec osób obcych oraz stosownego zachowania w przypadku napotkania agresywnego zwierzęcia.

Dzieci miały możliwość poznania bliżej pracy Policjanta a każdy z uczestników miał możliwość dotknąć i przymierzyć wyposażenia funkcjonariusza prewencji. Na zakończenie spotkania dzieci dzięki sponsorowi Wi–dent Stomatologia Rodzinna otrzymały opaski odblaskowe.

I tu apel funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Wolborzu: 
 
Drodzy rodzice, podczas spacerów z naszymi pociechami zawsze zakładajcie opaski lub inne elementy odblaskowe, dzięki którym stajemy się bardziej widoczni i bezpieczniejsi jako niechronieni uczestnicy ruchu.
← powrót