Komunikat
  • Koncert Noworoczny 26 stycznia 2018 r. Wstęp wolny.  ∗
  • Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2018 roku dostępny w zakładce GOSPODARKA ODPADAMI   ∗
  • Zwrot podatku akcyzowego - wniosek do pobrania w zakładce POLECAMY lub BOM ∗

Młodzieżowe obserwatorium w Bogusławicach

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
11-07-2017
Fundacja ISKRA realizuje w Bogusławicach „Młodzieżowe obserwatorium”. Ten tajemniczy projekt  realizowany jest dzięki przyznanej nagrodzie przez Muzeum Sztuki w Łodzi w ramach konkursu „Koalicje Kultury”. 
zdjęcie
Fundacja ISKRA w kulturze zakłada firmę i szuka chętnych do pracy przy realizacji projektu „Młodzieżowe obserwatorium”. Wymagania: wiek między 8 a 15 lat, miejsce zamieszkania Bogusławice oraz dyspozycyjność. 

Głównym zadaniem „Młodzieżowego obserwatorium” będzie stworzenie przestrzeni do pracy z lokalną społecznością. Grupa badaczy przez dwa tygodnie będzie badała Bogusławice, a wyniki ich prac zobaczymy w publikacji oraz w słuchowisku. Projekt jest zorganizowany tak, by jego uczestnicy mieli możliwość poznania nie tylko własnego miejsca zamieszkania, ale także i samego siebie. Pomoże im w tym sztuka, która stanowi płaszczyznę do wyrażania siebie, wspiera w artykułowaniu swoich myśli. Projekt ma na celu nauczyć młodzież, by w życiu dokonywała wartościowych wyborów, nie bała się marzyć i wiedziała jak je spełniać.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: Marta Kopińska, tel. 516 660 378

Projekt będzie realizowany dzięki przyznanej nagrodzie przez Muzeum Sztuki w Łodzi w ramach konkursu „Koalicje Kultury”. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.
← powrót