Komunikat
  • 26 marca  przerwy w dostawie energii elektrycznej w Goleszach Dużych i Małych oraz Parcela.  ∗
  • 15 marca upływa termin zapłaty I raty podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego.  ∗
  • Trwają zapisy do przedszkola i żłobka. Szczegóły w aktualnościach.  ∗

Mikołaje na motorach

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
06-12-2017
Kto powiedział, że Mikołaje jeźdżą tylko saniami ciągniętymi przez renifery. W Wolborzu dziś śniegu brakowało, więc Mikołaje przesiedli się na motocykle. 
zdjęcie
Wspaniała akcja Grupy Motocyklowej Wolbórz. Panowie na wspaniałych maszynach zebrali od sponsorów ponad 2.000,00 zł i ruszyli z prezentami do dwóch wolborskich przedszkoli. Dzieciaki otrzymały słodycze, pluszaki oraz planszowe gry. Grupa zmotoryzowanych Mikołajów wzbudziła spore zamieszanie i zainteresowanie mieszkańców Wolborza. 


- Wasza akcja zasługuje na wyróżnienie, mimo chłodu za oknem, ruszacie z prezentami do maluchów i to w dodatku na motorach w fantastycznych przebraniach. Panowie bardzo Wam dziękuję za aktywność Waszej grupy motocyklowej. - powiedział Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros. 

Ho ho ho - odpowiedzieli Mikołaje i ... pojechali :)
 
Organizatorzy wyjazdu zdobyli sponsorów, którzy przekazali 1850 zł. Sponsorami akcji Mikołaj Moto 2017 byli: PIOMOM Monika Błażejewska, PHUP Kwat-Pol, Piekarnia Zbigniew Lasek, PHUT Trans-Plus J.R.Słomka , D. Słomka, Pack Center Teresa Chycka, FH Master Mariusz Marcińczak, FHU Tomgaz Jacek Tomanek, PPHU Agrotex SC Teresa i Grzegorz Mordaka, AUTOGOSK Ośrodek Szkolenia Kierowców, Radio Top Zdzisław Walaszkiewicz, SUC PIKAP Piotr Klauz, Usługi Budowlane Anetta Goworek. Ponadto podczas imprezy na zakończenie sezonu strażniczka Kasia zebrała do skarbonki 500,48 zł i 2 Euro. Suma ta wystarczyła na przednią zabawę i zadowolenie przedszkolaków. 
← powrót