Komunikat
  • Koncert Noworoczny 26 stycznia 2018 r. Wstęp wolny.  ∗
  • Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2018 roku dostępny w zakładce GOSPODARKA ODPADAMI   ∗
  • Zwrot podatku akcyzowego - wniosek do pobrania w zakładce POLECAMY lub BOM ∗

LUMKS Wolbórz z dobrym wynikiem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
09-01-2018
Drużyna LUMKS Wolbórz dobrze radzi sobie w Siatkarskiej Lidze Szóstek OSiR w Piotrkowie Trybunalskim. Nasi zawodnicy są na trzecim miejscu w tabeli. 
zdjęcie
Trwa kolejna edycja Siatkarskiej Ligi Szóstek OSiR w Piotrkowie Trybunalskim. Mecze rozgrywane są w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. W tych rozgrywkach naszą gminę reprezentuje drużyna LUMKS Wolbórz. Zawodnicy z Wolborza odnieśli 4 zwycięstwa oraz doznali 3 porażek. Na uwagę zasługuje fakt, iż wszystkie poniesione porażki miały miejsce po zaciętych pojedynkach (po tie-breakach), dzięki czemu nasza drużyna, mimo przegranej, zapisywała na swoim rachunku bardzo cenną zdobycz punktową.

Ostatecznie, po rozegraniu wszystkich spotkań pierwszej rundy, LUMKS Wolbórz zgromadził na swoim koncie 15 punktów, a do prowadzącego zespołu traci zaledwie 2 punkty. Dzięki tej zdobyczy punktowej, drużyna plasuje się na 3 miejscu w tabeli, co na chwilę obecną gwarantuje jej udział w play-offach. Aktualnie w rozgrywkach obowiązuje przerwa, ale nie oznacza to braku sportowych emocji, gdyż w dniach 13.01.2018 roku oraz 20-21.01.2018 roku zostanie rozegrany Puchar Chrobrego, w którym nasz zespół bierze udział.

Bardzo serdecznie zachęcamy do kibicowania oraz do śledzenia klubowego fanpage’a na facebooku. Zapraszamy również dzieci i młodzież, chcące rozpocząć swoją przygodę z siatkówką, do kontaktu z trenerem Radosławem Popielewskim, który prowadzi treningi w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 16.30.

Skład LUMKS Wolbórz: Łukasz Mendel, Łukasz Jóźwik, Paweł Kusideł, Bartosz Mendel, Bartłomiej Nowak, Bartosz Mierzejewski, Jan Bogusławski, Łukasz Malinowski, Adam Stankowski, Radosław Popielawski, Leszek Stachowiak, Maciej Goździk, Szymon Sobczyk.
← powrót