Komunikat
  • 26 marca  przerwy w dostawie energii elektrycznej w Goleszach Dużych i Małych oraz Parcela.  ∗
  • 15 marca upływa termin zapłaty I raty podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego.  ∗
  • Trwają zapisy do przedszkola i żłobka. Szczegóły w aktualnościach.  ∗

Dzień Kobiet i poducha dla malucha

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
11-03-2018
Piękny koncert z okazji Dnia Kobiet odbył się w Wolborskim Centrum Kultury. Tradycyjnie było mnóstwo kwiatów oraz poducha dla malucha. 
zdjęcie
Tym maluchem była Hania Szulc. Hania, pierwsze dziecko urodzone w gminie Wolbórz na koncert z okazji Dnia Kobiet przyniesiona była w nosidełku przez rodziców Malwinę i Łukasza Szulców. Hania urodziła się 2 stycznia 2018 i oprócz czeku na 1000 zł, który tradycyjnie wręczył Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, Hania dostała także poduchę przygotowaną przez Koło Gospodyń Wiejskich z Kuznocina. Poduchę wręczyła małej Hani Renata Szymczyk - przewodnicząca koła. 

Tradycyjnie w WCK zebrały się Panie, mieszkanki naszej gminy by obejrzeć przygotowane specjalnie na te okazję przedstawienie. Tym razem kawiarniany klimat zdobiła ciekawa dekoracja a całość wypełniły śpiewane ze sceny popularne piosenki w wykonaniu zespołów Fermata i Cantare wsparte przez członków chóru Cantate Deo. Była też poezja deklamowana przez Marię Makowską-Cegła a o ruch na scenie zadbały dzieci z klubu sportowego Aster Wolbórz. 

Piękny koncert wielokrotnie nagradzany był przez publiczność oklaskami a każda z Pań wyszła z sali z pięknym tulipanem, które to wszystkim przybyłym na koncert Paniom wręczali Burmistrz Andrzej Jaros, Przewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Szulc oraz Radny Powiatu Piotrkowskiego Michał Szymański. 
← powrót