Komunikat
  • 22 lutego przerwy w dostawie energii elektrycznej w Studziankach i Stanisławowie.  ∗
  • Zwrot podatku akcyzowego - wniosek do pobrania w zakładce POLECAMY lub BOM ∗

Burmistrz i Policjanci nagrodzeni

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
09-02-2018
Dwaj policjanci z Komisariatu Policji w Wolborzu oraz Burmistrz Andrzej Jaros otrzymali podziękowania z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Łodzi. 
zdjęcie
Spotkanie z przedstawicielem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Łodzi odbyło się w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. A to dlatego, że wyróżnienia za organizacje wydarzeń propagujących honorowe oddawanie krwi otrzymali Policjanci z Komisariatu Policji w Wolborzu.


Dwaj funkcjonariusze mł. aspirant Łukasz Wróbel i sierż. sztabowy Michał Biernacki od lat organizują akcję honorowego oddawania krwi na terenie dwóch gmin: Wolborza i Czarnocina. 

Podziękowania z RCKIK w Łodzi otrzymali też zarządzający wymienionymi gminami Andrzej Jaros i Roman Miksa za propagowanie tych akcji. Swoim podległym funkcjonariuszom podziękował też, za bezinteresowne zaangażowanie w zbiórkę krwi, Komendant Miejski Policji podinsp. Krzysztof Mikułowski.

W roku 2017 w ramach akcji zebrano 26 litrów krwi. Kolejna akcja honorowego pobierania krwi w Wolborzu zaplanowana jest na 11 marca 2018 r. w WCK. Już teraz zapraszamy a o szczegółach poinformujemy niebawem. 
← powrót