Komunikat
  • 26 marca  przerwy w dostawie energii elektrycznej w Goleszach Dużych i Małych oraz Parcela.  ∗
  • 15 marca upływa termin zapłaty I raty podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego.  ∗
  • Trwają zapisy do przedszkola i żłobka. Szczegóły w aktualnościach.  ∗

1000 zł dla Franciszka

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =
12-03-2017
1000 zł dostał mały Franciszek od Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa. W Wolborskim Centrum Kultury odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Kobiet i Dnia Sołtysa. 
zdjęcie
Mały Franciszek urodził się 3 stycznia 2017 r i był pierwszym narodzonym mieszkańcem gminy Wolbórz. Tradycyjnie pierwszy mieszkaniec gminy otrzymuje od Burmistrza Wolborza czek na 1.000 zł a od Kół Gospodyń Wiejskich specjalną poduchę dla malucha, która przygotowana została podczas ubiegłorocznej pierzawki. Poduchę wręczyła Krystyna Żegota przewodnicząca KGW Komorniki. 

Pełna sala mieszkańców gminy obejrzała występy dzieci i młodzieży, były konkursy z nagrodami a dla Sołtysów zaśpiewała Barbara Duda, na co dzień kierownik Muzeum Pożarnictwa w Wolborzu, akompaniowała jej Kamila Dubilas-Boroń, dyrektor Centrum Kultury. Sala nagrodziła wszystkich gromkimi oklaskami.

Każda z Pań przy wejściu do sali WCK otrzymała od Burmistrza Andrzeja Jarosa i Przewodniczącego Rady Miejskiej Bogdana Szulca tulipana. 

Wcześniej w Wolborskim Centrum Kultury zorganizowana była dla Pań strefa relaksu. Był fryzjer, makijażystka i wiele innych atrakcji dla mieszkanek naszj gminy. 

Fot. Magda Librowska i Marcin Pampuch
← powrót