Komunikat
  • Koncert Noworoczny 26 stycznia 2018 r. Wstęp wolny.  ∗
  • Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2018 roku dostępny w zakładce GOSPODARKA ODPADAMI   ∗
  • Zwrot podatku akcyzowego - wniosek do pobrania w zakładce POLECAMY lub BOM ∗

W styczniu w Szkole Podstawowej im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich w Proszeniu odbył się I Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania.
Centrum Zarządzania Kryzysowego w Łodzi prognozuje wystąpienie silnego wiatru i opadów śniegu powodujących miejscami zawieje śnieżne.
17-01-2018

Ferie w WCK

Wolborskie Centrum Kultury zaprasza dzieci na zimowe ferie. W tym roku ferie w łódzkiem są od 29.01. do 9.02.2018 r. 
17-01-2018

Ferie w Proszeniu

Szkoła Podstawowa im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich w Proszeniu zaprasza dzieciaki na zimowe ferie. W tym roku ferie w łódzkiem są od 29.01. do 9.02.2018 r. 
Gimnazjaliści z Wolborza kwestowali na rzecz XXVI finału WOŚP. Nasi młodzi mieszkańcy zebrali w sumie 7.068,59 zł. 
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Szulc zapraszają na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 26 stycznia w WCK. Wstęp wolny. 
Wysokie miejsca zajęły nasze dzieciaki w XVII Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Szydłowie i V Przeglądzie Kolęd w Moszczenicy. 
"100-lecie Niepodległości Polski 1918-2018. Mundurowi w służbie Ojczyźnie" - pod takim tytułem młodzież z zaciekawieniem słuchała prelekcji przygotowanej przez Grupę Szare Szeregi. 
Fotograficzną wystawę Ekowędrówki z Festiwalem "Kolory Polski" można oglądać w siedzibie WCK i w Urzędzie Miejskim w Wolborzu.
W gminie Wolbórz rodzi nam się coraz więcej dzieci. Mamy dodatni przyrost naturalny. Rośnie nam liczba mieszkańców.