Komunikat
  • 31 marca upływa termin zapłaty za I kwartał opłaty za śmieci.  ∗
  • PTASIA GRYPA - KOMUNIKAT w zakładce POLECAMY ∗

Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, jako jeden z nielicznych samorządowców brał udział w uroczystości odsłoniecia pomnika pilotów, którego dokonali Prezydenci Polski i Węgier
Marcowy numer bezplatnych Wiadomości Wolborskich juz w sklepach na terenie gminy. 
Na ulicach Wolborza widać już wiosenne porządki. Główne ciągi komunikacyjne sprzątane są przy użyciu ciężkiego sprzętu.
Od 12 marca 27 osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół RCKU w Wolborzu przebywa na 4-tygodniowym stażu zawodowym w Plymouth (Wielka Brytania). 
Dzieciaki ze Szkoły Podstawowej w Wolborzu utopiły w Moszczance Marzannę. W ten sposób symbolicznie pożegnaliśmy w naszym mieście i gminie zimę. 
Wolborski fanklub RTS Widzew wraz z Andrzejem Jarosem Burmistrzem Wolborza uczestniczyli w otwarciu nowego stadionu Stowarzyszenia RTS Widzew w Łodzi. 
Mnóstwo gości, rodzina, przyjaciele i czytelnicy zjawili się w sali widowiskowej Wolborskiego Centrum Kultury na urodzinach Krystyny Wieczorek, pisarki i ludowej poetki. 
Radni Rady Miejskiej w Wolborzu podjęli dziś uchwałę, która ma ustrzec w przyszłości mieszkańców Wolborza przed inwestycjami uciążliwymi, które emitują odory. 
LUMKS Wolbórz oraz Stowarzyszenie na rzecz szkoły w Proszeniu zapraszają na I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Wolborza. 
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa rozpocznie swoją działalność 1 września tego roku. Dziś o zmianach ważnych dla rolników mówili w Wolborzu przedstawiciele agencji rolniczych oraz poseł Robert Telus.