Komunikat
  • Akcja zbiórki krwi w niedzielę 22 października w godz. 10.00 -13.30 OSP w Wolborzu ∗
  • Zagłosuj na projekty Wolborza w Budżecie Obywatelskim ∗

Ulica Żeglarska prowadząca do Centrum Kongresowo-Szkoleniowego Magellan w Bronisławowie ukończona. Cieszą się mieszkańcy z kolejnej sprawnie zrealizowanej inwestycji.
Burmistrz Wolborza ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości.
W ramach cyklu "Spotkania z ciekawymi ludźmi" zapraszamy w piątek do WCK na wieczór z Jerzym Ruberszem - pasjonatem koni, nauczycielem jazdy konnej i kaskaderem. 
W najnowszym numerze przeczytacie o nagrodzonych nauczycielach, wizycie Chasydów w Wolborzu oraz Hubertowym święcie w Bogusławicach. 
Zapraszamy na akcję zbiórki krwi w niedzielę 22 października w godz. 10.00 -13.30. Ambulans stanie na parkingu przed OSP w Wolborzu. W programie także mnóstwo atrakcji.  
Zapraszamy do głosowania na nasze wolborskie projekty zgłoszone w budżecie obywatelskim województwa łódzkiego. Głosować może i powinien  każdy mieszkaniec naszej gminy. 
16-10-2017

Chasydzi w Wolborzu

Grupa 50 osób narodowości Żydowskiej odwiedziła Wolbórz. Chasydzi z Izraela, Stanów Zjednoczonych i innych miejsc ze świata podróżują po Polsce odwiedzając miejsca gdzie żyli ich przodkowie. 
Kolejne miejsce integracji mieszkańców zostało otwarte. Tym razem Swolszewice Duże otrzymały swoje ranczo. 
Setki osób przybyło do Stada Ogierów w Bogusławicach na tradycyjnego Hubertusa. Była gonitwa za lisem, konne pokazy oraz znakomite jadło. 
Nauczyciele ze wszystkich szkół z terenu gminy Wolbórz spotkali się na uroczystej kolacji z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Były wyróżnienia i nagrody oraz okolicznościowy występ uczniów.